Designový masivní konferenční stolek s pryskyřicí - akát - průměr 50 cm

Nápaditý a originální, tak lze nazvat tento stylový unikátní stolek vyrobený z masivního akátového dřeva, doplněný epoxidovou pryskyřicí a ošetřený kvalitním olejem. Postavený je na pevných ocelových nohách. Hodí se do chodby, obývacího pokoje či ložnice. Vhodné pro všechny, kteří milují jedinečnost. Díky své příjemné velikosti lze odkládací stolek využít různými způsoby. 

Materiál: akátové dřevo, pryskyřice, ocel.

Rozměry:. 
průměr: 50 cm.
hloubka: cca 7 cm.
výška: cca 40 cm (rozměry jsou odlišné od každého kusu).

Poznámka: Stolek je ručně vyrobený, proto se na něm mohou vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může kus od kusu lišit, takže je každý kus zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je konzultován předem se zákazníkem. 

Dodáváno v demontovaném stavu.

Doba výroby 21 dní.

7 490,00 Kč

Péče o stolek

Stolek je dobré otírat jemným hadříkem nebo jemnou částí z houbičky, určitě ne hrubou částí, abyste povrch pryskyřice nepoškrábali. Na část s pryskyřicí nepoužívejte ostré nástroje. Jednak byste poškodili povrch jako takový a jednak byste mohli kousek pryskyřice odštípnout.

Stolek je ošetřený kvalitním olejem, ale při používání a omývání časem může ztratit barvu. K obnově barvy dřeva nejlépe použijte kvalitní olej na dřevo, např. značky OSMO. (V krajním případě lze použít olej lisovaný za studena (např. olivový), ale lepší je použití opravdu kvalitní olej určený k ošetření dřeva). Trošku kápněte na dřevo a rozprostřete. Pryskyřice takovou péči nepotřebuje.

Větší vlhkost a také teplotní rozdíly mohou stolku způsobit deformaci, trhliny a zabarvení dřeva, proto jej zbytečně nevystavujte vysokým či nízkým teplotám (v zimě nenechávat na mrazu, v létě na  sluníčku).

Každá pryskyřice časem může zežloutnout, zvláště pak, pokud je vystavována pravidelně slunečnímu záření. Výsledek není nijak výrazný ani na škodu, takto se chová každá pryskyřice.